SÜREKLİ 5 HEDİYE

Doğum günüme 1 hafta kalmıştı. Annem bana bir soru sordu. ‘Berkan, doğum günün için sana 5 hediye alacağız. Ama alacağımız bu hediyelerin aynısını her doğum gününde alacağız. Sana ne alalım?’ Çok şaşırmıştım .

Bana doğum günüme kadar süre verdiler. Ben de düşünmeye başladım. İlk olarak para isterdim. Çünkü birçok alanda paraya ihtiyaç duyarım. Büyüyünce de çok işime yarar diye düşündüm. Daha sonradan bilgisayarım çok kötü olduğu için her yıl kullanabileceğim bir bilgisayar düşündüm ve bir Mac book Pro istediğime karar verdim. Sonra bir telefon istemeye karar verdim. Ve bu telefonu her yıl kullanacaktım. Çok istediğimden dolayı bir IPhone 12 Pro Max isterdim. Tenise gittiğim ve henüz bir raketim olmadığı için 28 numara bir Wilson raketi isterdim. Son olarak 100.000 Robux (roblox oyununun para birimi) almalarını isterdim.

Doğum günüm gelmişti ve anneme istediklerimi söyledim. Daha sonra AVM ’de bir Apple mağazasına gittik. Yeni telefonumu ve bilgisayarımı aldık. Çok mutluydum. Annemin arabamızı park ettiği yere kadar yürüdük. Arabada yeni telefonumu kurdum. Sonrada bir spor merkezine gittik ve raketimi aldık. En yakın markete gittik ve 100.000 robux’umu aldık. Çok mutluydum. Sonra eve gittik ve doğum günümü kutladık. Bilgisayarım ile derslere artık daha düzgün ve kasmadan girebiliyordum. Telefonum ile daha iyi fotoğraflar çekebiliyordum. Raketim ile daha iyi tenis oynayabiliyordum ve Robux’umu çok mutlu bir şekilde harcayabiliyordum. Her sene doğum günüm çok güzel geçiyordu.

(Visited 9 times, 1 visits today)