Tatilim

Bugün sizinle başka bir yazıyla birlikteyim, size yarıyıl tatilinde yaptığım şeyleri anlatacağım, o zaman hadi başlayalım.

Öncelikle ben bu yarıyıl tatilinde Karabük’e anneannem ve dedemin evine gittim, oraya kiminle gittin derseniz, Annem, kardeşim, kuzenim ve dayım ile gittim. Orada kuzenim ile çok güzel oyunlar oynadım ve kitap okudum. Aynı zamanda orada Selva teyzemlere gittik, onların evinde Selva teyzemin çocuğu olan Elif vardı, kuzenim olan Eylül ile bizi bulamayacakları bir yere saklandık ama annem bizi buldu ve çok kızdı.

Selva teyzemlerin evinde kuzenim ile legolarla araba yaptık. Ondan sonra ise bir uzay mekiği yapacaktık ama parça yetmeyince kardeşimden lego parçaları istedik. Son olarak ise orada kuzenimin e-okul notlarına baktık, en komik kısım orasıydı, çok eğlendik. O günüm çok güzel geçti.

Bir gün daha orda kaldıktan sonra arabaya bindik ve bizi almaya gelen babam ile Ankara’ya dönüşe geçtik.  Dönerken tesadüfen benzinlikte kuzenimle karşılaştık. Arabanın içindeyken cama bir şeyler yazarak kuzenimle mesajlaştık. 2 buçuk saat sonra ise Ankara’daki evimize varmış olduk ve artık tatil bitmişti.

 

(Visited 47 times, 1 visits today)