Tatlı İngiliz Kedileri

Merhaba ben Buse. İngiliz kedileri bence çok tatlı kedilerdir. Özellikle beyaz ve mavi gözlü olanlar. Bugün onlardan bahsedeceğim.

İngiliz kedileri öğrenciler için daha faydalı olur çünkü onlar evde tek başlarına durabiliyorlar. Çok ilgi isteyen kedilerden değillerdir. Çocuklar için de iyi bir kedi çünkü çocuklarla çok iyi anlaşıyorlar. Bana sorarsanız “Senin var mı?” diye. Yok çünkü annem kediden korktuğu için kedi alamıyoruz başka bir hayvanın var mı? diye sorarsanız sitede oturduğum için evimde yok ama anneannemlerin bahçesinde duran iki tane köpeğim var. Ama ben en çok kedileri seviyorum ben diğer hayvanlardan çok korkuyorum bir tek kediler ve benim köpeklerim haricinde neden bilmiyorum örneğin; kardeşim kuş istiyor ama ben kuştan korktuğum için alamıyoruz ama evde bir kedimin olmasını çok isterdim. Bence insanlar gibi yani bizler gibi çok iyiler yani iyi anlaşan çok ilgi istemiyorlar o yüzden ve çok talı oldukları için seviyorum. Grisi falan var ama bence en tatlıları beyaz ve mavi gözlü olanları.

GRİ OLANLARI:

BEYAZ OLANLARI:

Çok tatlılar değil mi? Bence çok tatlılar ve gözleri falan çok güzel keşke böyle bir kedim olsa. Siz ister misiniz? Bence çok istersiniz. Size bu kedileri nasıl bulduğumu anlatacağım. Olay şöyle başladı benim bir arkadaşımın kuşu vardı ve arkadaşım kedi de almak istedi. Onunla beraber kedi türlerini araştırırken bu kediyi bulduk ve ikimize de çok tatlı geldi. Annesi de çok tatlı buldu tam alacakları zaman aksilik çıktı yani annesi vazgeçti bu yüzden alamadılar. Ben de babama ben alabilir miyim bu kediden dedim ama izin vermediler bana amcam yaz tatilinde karnen takdir gelirse alacağım dedi ama ben emin değilim alacağından çünkü annem korkuyor ve babam izin vermeden almaz bence ama aladabilir inşallah alır diyelim çünkü başka yapacak bir şeyimiz yok.

Bir gün siz de kedileri seviyorsanız aileniz izin verir de alabilirsiniz. İnşallah siz de sevmişsinizdir bu kedileri benim gibi ben çok seviyorum çok istiyorum bu kedilerden çok tatlılar. Bu günlük bu kadar herkese iyi günler.

 

(Visited 345 times, 1 visits today)