Tek Renk Doğum Günü Partim

Merhaba ben Nilda, doğum günüm 9 Şubat ve bu bloğumda sizlere doğum günümden bahsedeceğim.

İlk olarak doğum günümü tek renk yapacağım. O renk de mor olacak. Yani elbisem, pastam, balonlarım ve dekorasyonum 10 yaş rengi olarak kendime moru seçtim. Ancak mor rengin insanların üzerindeki etkisini çok merak ediyordum.

Bu nedenle araştırmaya karar verdim ve bu sonuçları buldum, “Mor renk asalet rengidir lüks hayat, zenginlik ve zarafetin simgesidir. Ayrıca duyarlılık ve şefkati teşvik eden koşulsuz ve bencil olmayan sevgiye ilham verir.” Mor rengi seçmenin bunlar dışında bir sebebi daha var: Bu sebep de mor rengin güçlü bir renk olmasıdır. İnsanın zengin olmasının en iyi yani ihtiyacı olan herkese yardım edebilmesidir. Tabii ki de mor rengi ikramlıklarımda da tercih edeceğim.  Yaban mersini jöleli magnolianın üstüne mor menekşe dekorasyonu ile yenmeyi beklerken, masanın diğer kenarında mor kremalı cupcakein üzerine gökkuşağı şeklindeki şeker hamuru, masanın diğer köşesinde yerini alacak.

Sıra anlatması en heyecanlı olan bölüme geldi. Yani sürpriz hediyeme… Mor balonlar tarafından özenle paketlenmiş kutu ile taşınan sürpriz hediyemin, odamdaki yeri, mor sandalyenin üzerinde benim uyanmamı beklemesi… Bir sonraki blogda görüşmek üzere sağlıkla kalın!

(Visited 54 times, 1 visits today)