Tırnak Festivalim

Benim tırnak festivalim de insanlar istedikleri gibi tırnak yaptırabiliyorlar . Erkekler de dahil . Dünyanın en uzun tırnaklı insanları burada bulunuyor ve Showlar yapıyorlar. Hayranlarıyla foto çekiyorlar. Yemek dağıtıyorlar. İnsanlar dünyanın dört bir yanından gelip Marmaris’ te Showlar izliyorlar, tırnak galerisine bakıyorlar hatta tırnaklarını yaptırıp üstüne süsler koyduruyorlar. Ama istedikleri zaman tırnaklarını değiştiremiyorlar o yüzden tırnaklarını iyi seçmeleri lazım. Çünkü tırnağı karartacak zararlı bir madde kullanıyorlar.

Ama iyi bir şey var: Çocuklar için de KIDZ NAIL… Çocuklara da sadece oje, süs ve takma tırnak var. Tırnak festivalinde diğer panayır ise V.I.P. V.I.P panayırında insanlar,V.I.P  panayırı olduğu için para veriyorlar.  Süs, oje, tırnak yapımı altın kaplama, mücevher, zümrüt alarm süs: çocuklar kayıp olunca ötüyor.

Fiyat Listesi:

Oje : 99

Tırnak yapımı : 900

Atın kaplama : 5568

Mücevher: 88888888

Zümrüt:556788

O yüzden sadece zenginler ve kurucu giriyor. Ama ben hakkımı girmek isteyen fakat parası yetişmeyen insanlara vereceğim . Sizi de festivalime beklerim. 😊

 

(Visited 43 times, 1 visits today)