Uçak kazası

Merhaba, benim adım Selim. 13 yaşındayım ve çok heyecanlıyım. Çünkü yarın Amerika’ya gideceğim. Heyecandan yerimde duramıyordum. Annem sakin olmamı söyledi ve biraz heyecanım geçmişti.

Odama gidip bavulumu hazırladım ve uyumaya çalıştım.Sabah alarm sesi ile dikildim ve koşarak annemin yanına gittim. Hazırlandık ve hava limanına gittik. Babam biletleri aldıktan sonra güvenlik şeridinden geçtik ve uçağa bindik.Bize birkaç uyarı yaptıktan sonra uçak havalandı.Annem Amerika’ya 7 saatte gideceğimizi söyleyince canım sıkıldı.Çünkü 7 saat çok uzun bir zamandı.Ben de uyumaya karar verdim.Aradan birkaç saat sonra bir gürültü koptu ve uykumdan irkildim. Yapılan anonstan korktum. Duyduklarıma inanamadım!.Uçağın motoru kuşlar yüzünden hasar görmüş ve suya düşmüştük.

Ben korkudan anneme sarıldım. Annem sakin olmamı yardım çağırdıklarını söyledi.Ben de rahatladım birkaç saat sonra bir yolcu gemisi bize yardıma geldi ve ardından geri ülkeme döndüm.Evime mutlulukla girdim ve kafamı yastığa koyar koymaz yattım.

(Visited 18 times, 1 visits today)