Uzay Evren

Uzay, Uzaylılar ve Dünyamız

Uzay başlangıcı olan ancak sonu olmayan bir boşluktur. Uzayda ağlamak imkansızdır. Çünkü yer çekimsiz ortamda gözyaşlarınız yüzünüzden süzülmek yerine havada damlacıklar halinde kalır.

Bir kara deliğin içinden dışarı bakacak olsanız, kendi kafanızın arkası dahil tüm evreni gökyüzünün ufak bir parçası gibi görürsünüz.Astronotlara göre uzay, dağlanmış biftek, sıcak metal ve kaynak dumanları gibi kokuyor.

Dünyanın dönüş hızı her yüz yılda 17 mili saniye azalıyor, yani dinazorlar zamanında bir gün yaklaşık 22 saattir

Uzay, içinde tüm gezegenleri barındırır.

uzay nedirDünyanın bir yarısı güneş alırken diğer yarısı 42 saat karanlıkta kalır.

UZAYLILAR

Dünya’da uzaylılara inanmayan pek çok kişi vardır. fakat inananda vardır, uzaylıların hala olup olmadığı tespit edilememiştir. Astronotlar hala araştırıyorlar. İnternette gerçekten uzaylı videoları çekiyorlar. Fakat çoğu insan bilgisayar efektiymiş gibi düşünüyorlar. Hatta çoğu insan UFO gördüklerini bile söylüyorlar. Siz de tabi ki uzaylı diye bir şey yoktur diyeceksiniz. Fakat ben kendi düşüncemi söylemek isterim ki  uzaylılar var.

Uzaylılar  evrensel sevgi, huzur ve  barışı kazanmak için yapılan çalışmalardaki başarıya göre en uygun zamanda ortaya çıkacak. Daha  önce ortaya çıksalar bu karşılaşmaya henüz hazır olmadığımızdan dolayı, doğal evrimimize ve özgür irademize müdahale etmiş oluruz gibi düşünüyor olabilirler. Ve bu yüzden bütün insanlara varlıklarını göstermiyor olabilirler. Evrende insana benzediği gibi hiç benzemeyen zeki, gelişmiş, barış içinde yaşayan varlıklar var. Ve siz onların görüntüsünü sırf insana benzemediği için ürkünç bulabilir ve korkabilirsiniz. Yani siz henüz dış görünüşe bakarak hüküm verecek kadar az gelişmiş durumdasınız demek bir uzaylıya göre en mantıklı söz. Uzaylılar her dil din ve etnik insanlarla temas kurabiliyoruz.Biz sadece insanlığınızı görüyoruz. Sizin ayrımlarınız bizim için geçerli değil. Hiçbirinizi ayırmıyoruz . İnsanlığın ve evrenin en yüksek hayrı için çalışma yapan herkesle çalışmaya hazırız diyebilirler.

Dünya’ya farklı uygarlıklar kendi farklı bilgi ve teknolojik imkanları ile geliyorlar. Bazı varlıklar ışık hızından çok daha hızlı giden uzay araçları ile bazıları kendi uzay zamanlarından sıçrama yaparak sizin uzay zaman parçanıza giriş yapabilirler. Bunlar gibi değişik pek çok örnekl var. Yani uzaylıların olabileceğini düşünüyorum ve hayal dünyamda onların yaşamlarının nasıl olduğunu düşünüyorum. Bununla ilgili araştırmalarıma devam edeceğim. Evrende yaşayan başka canlılarda mutlaka var.

kjmxl

Kaynaklar:

www.youtube.com

www.onedio.com

 

(Visited 127 times, 1 visits today)