Yalnız Değiliz

Dedemle yıldızlara bakmayı çok severiz. Yazın geceleri terasa çıkarız. Onunla yıldızlara bakarken dedem de bana gezegenlerin, takımyıldızlarının isimlerini söyler. O zaman hep o sonsuz boşluğa bakıp gerçekten de biz bu evrende yapayalnız mıyız diye düşünürüm.

1217074806158Uzaylıların varlığını hep ilginç bulmuşumdur. Çünkü bu koca evrende yapayalnız olmamız imkansız diye düşünüyorum.Sonuçta ben de onların varlığına inananlardanım.Geçmişte uzaylılarla ilgili bir sergiye gitmiştim ve orada birçok ilginç olayların meydana geldiğini ve bir sebepten hepsinin gizli kaldığını,bizlere tam bir açıklama asla yapılmadığını söylemişlerdi.

Geçenlerde internette bir haber gördüm. 18 Kasım 2016’da NASA’nın dünyayı gözlemleyen uydusu dünyadan bir cismi uzaklaşırken görüntülemiş ve bunu fark ettiği anda da yayını kesmiş.Görüntüleri büyük bir merakla izledim ve izlerken çok heyecanlandım. Bunun üzerine daha önceden böyle bir şey yaşanmış mı diye bakmaya karar verdim. Araştırdıkça bu tarz olayların ilk kez meydana gelmediğini birkaç kez daha aynı şekilde görüntüler kaydedildiğini gördüm. Mesela 29 Haziran 2015’de de benzer bir şekilde NASA yayını kesmek zorunda kalmış üstelik bir açıklama yapmadan. Bu kez dünyadan uzaklaşan cisim sayısı üç.2013 yılında da yine uçan cisimler görülmüş ve yine hiçbir açıklama yapılmamış.

Dünyada hala sırları çözülememiş bir çok gizemli yapıtlar bulunuyor.Bu yapıtların bazıları birbirlerinden çok uzak mesafelerde yer almalarına rağmen imkansız denecek şekilde birbirlerine benziyorlar.Mesela tam olarak kim tarafından inşa edildiği bilinmeyen bir dönem Mayaların yaşadığı ancak bir sebepten bir anda terk ettikleri
cizgi-4 cizgi-6 1248-nazca-cizgileri_50950  nazca2 Tanrıların Şehri denilen Teotihuacan kenti.Veya Mısır’da yer alan Gize tapınakları. Birbirlerinden çok çok uzaklarda olan bu iki yerin çok ilginç bir ortak yönü var. Her ikisinde de tapınakların yerleşimi Orion takımyıldızının yerdeki yansıması şeklinde yapılmış. Bu bir rastlantı olabilir mi?

Arabistan çöllerinde bazı değişik işaretler bulunmuş. bu işaretler sadece gökyüzünden fark edilebiliyor. Peru’daki Nazca çizgilerine çok benzeyen bu işaretlerin kim tarafından, nasıl ve niçin yapıldığı hala gizemin koruyor. 1927 yılında uçuş yapan bir İngiliz pilot keşfetmiş ilk kez bu işaretleri. Peru’daki ve Yemen’deki bu çizgiler arasında çok benzerlikler var. Sadece gökyüzünden görülebilecek bu işaretleri kim neden yapmak ister ki?

Bütün buuzaylilarnların mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır. Ama ben geçmişte ve günümüzde de dünyamıza gelindiğini ve belki de insanlarla iletişime geçildiğini düşünüyorum.Sanırım bizden başka varlıkların da olduğunu düşünmek hoşuma gidiyor.

(Visited 33 times, 1 visits today)