Vakit geçirmekten hoşlandığım yerler

Hepimizin vakit geçirmeyi sevdiği belli başlı yerler vardır. Tabii ki de benimde vakit geçirmeyi hoşlandığım 2-3 tane yerler var.İnsan sevdiği yerde olunca kendini daha rahat hissediyor. Bende şimdi

Benim vakit geçirmekten den hoşlandığım bir yer tabii ki de odam bence çoğu kişininde öyledir.Odama geçip büyük bilgisayarıma bakmak klavye tuşlarına basmak çok eğlencelidir ama bu şansı anca yazın elde edebiliyorum.Çoğu zaman masamda ders çalışıyor yada ödev yapıyorum onu dışında odamda keyif yapmak o sırada da bir şeyler atıştırmak beni çok rahatlatıyor.2. vakit geçirmeyi sevdiğim yer ise arkadaşlarımla gittiğim alış veriş merkezleri 5-6 kişi birlikte alış veriş merkezine gidip mısırımız da alıp sinemaya gitmek yada bir şeyler yeyip sohbet etmek benim vakit geçirmeyi sevdiğim bir başka yer.

Benim vakit geçirmeyi sevdiğim yerler buralar başka yerlerde var ama en çok vakit geçirmeyi sevdiğim yerler odam ve alış veriş merkezleri.Sizlere benim vakit geçirmeyi sevdiğim yerleri anlattım umarım beğenmiş sinizdir görüşmek üzere.

(Visited 31 times, 1 visits today)