Okay cartoon microba virus bacteria in body vector illustration

VİRÜSLE BİR GÜN

Merhaba, ben insanların korkup benden evlerine kaçtığı Korona virüsüyüm. Bugün biraz insanların yaşadığı benim gibi mükemmel derecede onları zorlayan olayları tekrar onlar gibi yaşayacağım. Mesela İzmir depremi, her gün maskeye nasıl katlandıkları, çocukların okula gidememesi gibi…

İlk olarak bana nasıl katlandıklarını çok merak ediyordum ve bir araştırma yaptım. İnsanlar benden korunmak için her gittikleri yere maske takıyorlarmış, her yeri mikrop kapmamak için dezenfektanlıyorlarmış ve birkaç ayda birçok insanın dışarı çıkmadığını duydum. Ben bu sırada dışarıda bulduğum, maskesiz insanlara virüs bulaştırdığım, onları yanaklarından kocaman öptüğüm için canlı bir şekilde göremedim. İkinci olayımız ise İzmir depremi bu olay açıkçası haberlerde gördüğüm kadarıyla çok korkunç görünüyor. İnsanlar korkarak kendilerini sokaklara attıkları için virüs bulaştırmak ailem için zor olmadı. Bu durum da insanları epey zorladı. Çocukların okula gidememesi durumuna gelirsek bu beni ve virüs ailemini biraz üzdü çünkü çocuklar okula gidemediklerinde kalabalık ortam olmuyor ve ben virüs bulaştıramıyorum. Bir an önce çocukların okulu doldurmalarını bekliyoruz.

Aslında benden korkmamalısınız eğer sorumluluklarınızı yerine getirirseniz tabii. Dışarı çıkarken maske takmayı unutmamak gibi.

Okay cartoon microba virus bacteria in body Vector Image

(Visited 26 times, 1 visits today)