Vizyondakiler

Hafta sonu gelmiş ve tüm haftanın yorgunluğunu atmak için bir filme gitmek istiyorsunuz fakat hangi filme gideceğinize kara veremiyorsunuz. O zaman size bu hafta vizyonda olan filmleri tanıtarak yardım edebilirim.

 

İlk filmimiz Ambulans, karısının ameliyatı için paraya ihtiyaç duyan madalyalı bir askerin birçok suça bulaşmış zengin üvey kardeşinden para istemesiyle başlıyor fakat kardeşinin ona para vermek yerine bir soygun yapmaya ikna etmesiyle olanlar oluyor. Eğer kendinizi müthiş bir aksiyonun içinde bulmak istiyorsanız doğru filme gitmiş olursunuz çünkü müthiş oyuncu kadrosu ve her filmde seyircileri patlamaya boğan Michael Bay’in yönetmenliği ile nefesinizi kesen müthiş bir filme gitmiş olursunuz.

Ambulans

İkinci filmimiz Kırmızı, kendisinden ayrı düşemeyen annesinin korumacı tavırlarından bıkmış bir genç olan Mei Lee’nin, her heyecanlandığında kırmızı bir pandaya dönüşmeye başlaması sonrası gelişen olayları anlatıyor. Yani Pixar imzalı bir animasyon filmine gitmek istiyorsanız Kırmızı tek seçeneğiniz.

Kırmızı

Üçüncü filmimiz ve benim favorim The Batman, filmde şehrin önde gelen insanlarının sürekli yalan söylemesi ve yozlaşmış olmasından bıkan Riddler isimli kötü adamımızın işlediği cinayetleri çözmeye çalışan Batman’i izliyoruz. Her ne kadar bir süper kahraman filmi gibi gözükse de Batman aşırı karanlık temalı bir dedektiflik filmi.

The Batman

Dördüncü ve son filmimiz Bergen, Arabeskin unutulmayan kadın seslerinden olan Bergen’in zor ve acıklı hayatını anlatan bu film kadınların ne kadar güçlü olabileceğini müthiş bir şekilde anlatıyor.

Bergen

(Visited 9 times, 1 visits today)