Yardım Çığlığı

Bir gün dışarda yürüyordum. Kimse konuşmuyordu. Kasaplar müşteri almıyor,güvenlikler suçluları uyarmıyor. Acaba neden? Çıt bile çıkmıyor kimseden yani. Bende bi suşi yemeye gidiyim derkeeeeeen dükkanda çalışan yook. Ay yok artık suşi yerine hamburgerler var müşteriler garsonlara hizmet ediyor bu ne yaa. Hamburgerciye gittim oradada suşi var!Paralel evren mi burası?Arkadaşım gelip dediki:

-Hey bugün zıt anlam günü!Artık her şey ters!

-BEKLE DÜNYA BİLEMİ!?!

O an yere baktım ve MARSTAYIZ! Şaka felan mı bu? Kardeşim ağlamıyor annem keyif yapıyor bana ödev yap kimse demiyor..bekle ben niye tablet oynamıyorum? Ben çok severim tablet oynamak. Bekle…yoksa..ah evet buda tesri artık ne gözüm bozuk nede tablet hayranıyım. Aslında bu iyi bişey! Ama kötü şeyler de var

Tüm dünya sessizliğe büründü,bu yardım çılığını bir ben mi duyuyorum? Bekle bu yardım etmeyin çığlığı çünkü her şey ters bir günlüğüne…eehhh kardeşimde benim değil artık. TANRIM BU NASIL BİR GÜN. Ve evet o an saat sesi duyup uyandım. Sadece rüyaymış. O an dünyadaki herşeyin ve zıt anlamların ayrıca ailemin önemini anladım.

(Visited 54 times, 1 visits today)