YARIYIL TATİLİ PLANLARIM

 

Covid-19 pandemisinden dolayı yaz tatilini çoğu insan ya iptal etmiş ya da özel ev kiralayarak geçirmişti. Biz tatilimizi iptal etmiştik ve koca bir yaz gününü evde geçirmiştim ve buna gerçekten alışık değildim. Şimdi ise yarıyıl tatili geliyor ve bu tatili iyi bir şekilde geçirmek istiyorum. Bunun için bi plan hazırladım. Gelin sizlere planlarımdan bahsedeyim:

1.Ders çalışmak: Bu yıl Lgs öğrencisi olmamdan dolayı ders çalışmaya daha çok önem vermem gerekecek. Belirli saatlerde konu tekrarı ve soru çözerek 1.Dönemini sıkıntısız kapatmak istiyorum

2.Oyun oynamak: Her ne kadar Lgs öğrencisi olsam da oyun oynamak bırakabileceğim son şeylerdendir. Bu tatil oyun oynamam için yeterli bir zaman olarak gördüm.

3.Kar topu savaşı: Kar yağma olasılığı çok yüksek bundan dolayı siteler arası kar topu savaşları yapmayı planlamaktayım.

4.Leğenle veya poşetle kaymak: Dediğim gibi kar yağma olasılığı çok yüksek olması demek yerlerin buz tutma olasılığı da yüksek demek. Arkadaşlarımla aramızda bir kayma yarışı yapmayı planlamaktayım.

5.Kamp kurmak: Arkadaşlarım ile beraber bir gün dışarıda iki gün kamp kuracağız ve dışarıdan yardım almayacağız.

Yapmak istediğim bir sürü aktivitelerin bazıları bunlar peki siz bu yarıyıl tatilinde ne yapmayı planlamaktasınız?

(Visited 24 times, 1 visits today)