Yasaklı Bölge – Oregon Eyaleti

Bir gün evde tabletimle oyun oynuyordum. Canım çok sıkılmıştı. Maceraya atılmak istiyordum. Ailemle bir dağ yolculuğuna çıkmak istiyordum.

Annemle babamın yanına gittim ve dedim ki ‘Biz bir dağ yolculuğuna çıkabilir miyiz?’. Onlar da ‘tamam çıkalım’ dedi. Sevinçten havalara uçtum. Çok mutlu olmuştum. Ne zaman gideceğiz diye sordum, yarın dediler. Sabah erken gideceğimiz için bavulumu hazırlamaya odama gittim. Bavulumu hazırlayınca hemen diğer işlerimi yapmaya başladım. Uyku vakti gelmişti hemen yattım ve sabah olmasını heyecanla bekledim. Sabah olduğunda annem kahvaltıyı hazırlamış beni bekliyordu. Hemen kahvaltımı yaptım ve arabaya bindik . Uzun bir yolculuk sonunda bir dağ evine gitmiştik. Dağ evinin yanında bir ev daha vardı ama o evin duvarlarında yürüyebiliyorduk. Aklımız karışmıştı. Ev yamuk olduğundanmış. Meğer zihnim bana bir oyun oynuyormuş. Ev yamukmuş, biz düz durduğumuz için duvarlarda yürüyormuşuz gibi gözüküyormuş.

 

Orada bir kaç gün kaldık. Sonra eve geri döndük. Çok eğlenmiştim. Eğer sizde gitmek isterseniz bu ev ABD’de Oregon eyaletinde, yasaklı bölgede. 

 

(Visited 3 times, 1 visits today)