YAŞAM ALANIM

Benim vakit geçirmekten çok keyif aldığım yer kendi odamdır. Odamın yeri evimizin en üst katındadır. Odamda resimlerim, oyuncaklarım, vakit geçirmekten hoşlandığım eşyalarım, büyük yatağım, masam ve Televizyonum vardır. Odamda kendime özel banyom da vardır. Banyodayken yüksek sesle müzik dinlemek çok hoşuma gidiyor.

Odamın balkonundan abimin odasına geçebilmek benim çok hoşuma gidiyor. Balkonumdan akşamları aya bakmak beni mutlu edip hoşuma gidiyor. Balkonumdan kağıttan yaptığım uçakları da aşağıya atmayı  çok seviyorum.

Benim odamda az kural vardır. Arkadaşlarım geldiği zaman da direk benim odama çıkarız ve bazen oyun oynarız bazen de televizyon izleriz. İstersek televizyonuma babamın flash belleğe  yüklediği, sevdiğim filmleri de izleriz. Akşamları başucumdaki lambayı açıp kitabımı okurum. Bazen odamdaki masamda legolarımla oynarım, onlara şekil veririm. Masamda resim yapmak da hoşuma gidiyor.

Odam benim için en özel yer çünkü kapısı çalınarak girilir. Burası bana özeldir ve ben de odamı daima temiz ve düzenli tutarım.

(Visited 126 times, 1 visits today)