YAZ TATİLİM

Merhaba arkadaşlar,

Bu yazımda sizlere yaz tatili planlarımdan bahsedeceğim.

Yaz tatiline çok az bir zaman kaldı. Ve tatil yaklaştıkça da hepimiz heyecanlanmaya başlıyoruz. Çünkü bu yaz tatilinde biz ilkokuldan mezun oluyoruz. Okullar tekrar açıldığında hepimiz birer ortaokul öğrencisi olacağız. Kiminizle görüşeceğiz, kiminiz başka okullarda olacaksınız ama ben şimdiden söyleyeyim hepinizi çok özleyeceğim.

Yaz tatilinde annem ve babam çalıştığı için ben zamanın büyük bir kısmını anneannem ve babaannem ile geçireceğim.  Babaannemde olduğum zamanlarda kuzenim de gelir oraya sık sık. Kuzenimle vakit geçirmeyi seviyorum. Onunla çok eğleniyoruz. Anneannemde olduğum zamanlarda da dayım ve teyzem oluyor. Onlarla olmayı da çok seviyorum.

Gündüzleri anneannemle ve babaannemle beraberim ama akşamları annem ve babamla Ahlatlıbel’e gidiyoruz. Orada basket oynuyoruz. Babamın kuzeni Bora Abi de geliyor. Hafta sonları Gölbaşı’ndaki evimize gidiyoruz. Orayı seviyorum. Diktiğim fideler büyüyor.

Annem izin alabildiği zaman onunla da zaman geçireceğiz. Birlikte sinemaya gideriz, evde vakit geçiririz, oyunlar oynayıp kitap okuruz. Bu sene ayrıca Düzce’ye teyzemin yanına da gideceğiz.

Yaz tatilinin bitmesine az bir zaman kaldığında annem ve babamla tatile gideceğiz. Orada bol bol yüzüp masa tenisi oynayacağım.

Tatil bir an evvel gelsin istiyorum.

(Visited 85 times, 1 visits today)