YENİ YILDAN BEKLENTİLERİM

Yeni yıl, yeni karalar ,yeni başlangıçlar ,üstünden aşılması gereken yeni sorunlar ,yeni mutluluklar ,yeni üzüntüler, yeni arkadaşlıklar…Birçok  yeni şeye merhaba demektir . Bütün yıl içerisinde yaşadığımız iyi kötü anılarımızı geride bırakıp bembeyaz tertemiz bir sayfa açmaktır…

Aralık ayı geldiğinde yeni hedefler belirlemeye başlamış olarak buluyorum kendimi, akademik anlamda hedef belirlemeye bayılıyorum çünkü onları elde ettikçe çok daha başarılı buluyorum kendimi, bu hedefler çok büyük hedefler olmuyor tabii…Eğer çok büyük hedefler belirlersem ve onlara ulaşamazsam hayal kırıklığı yaşamış oluyorum. Kendi hedeflerimi o yıl için satın aldığım ajandamın ilk sayfasına not alıyorum bu sayede o yılın sonunda hedeflerimi gerçekleştirip gerçekleştirmediğimi anlayabiliyorum . Bu sene beklentilerim başarı ve kendimi mutlu etmeyi bilmek.

Birde yılbaşı gecesi mükemmelliğinden bahsetmek istiyorum. Ailemle  geçirdiğim en huzurlu zamanlardır… Tombala ,kestane, tarçın kokuları, evlerin camlarından görülen led ışık dolu yılbaşı ağaçları…   Umarım yeni yıl hepimize istediklerimize kolayca ulaşabileceğimiz ,sağlıklı ,mutlu ,eğlenceli, başarılı bir yıl olarak geçer. Bu yıl hepimiz için virüslerden uzak huzura yakın olsun .

(Visited 21 times, 1 visits today)