YENI YILI BEKLERKEN

Her yılın sonunda yılbaşını kutlarız. Yeni yılın gelişini kutlamak hem yetişkinlerin hem de çocukların heyecanla beklediği bir eğlence geleneği halini almıştır. Herkes yılbaşı gecesinde sevdiği kişilerle bir arada olmak, birbirlerini en güzel hediyelerle mutlu etmek ister. Çünkü ne kadar mutlu ve keyifli bir gece geçirirsek tüm yeni yılın da öyle geçeceğine inanırız.

Benim en sevdiğim şey, yılın son zamanları yeni yılı beklerken bir çok yerde ışıklı çam ağaçları görmektir. Evimde de çam ağacı süslerken içime hep bir umut doğuyor. Bana yeni hediyeler alınmasına da bayılıyorum.

Çam ağaçları, hediyeler, birçok yerin ışık ışık olması… tüm bunlar kadar yeni yıl ile ilgili filmler izlemeyi de çok seviyorum.

Bu yıl da öyle yapıyorum. Bir sürü yeni yıl filmi izledim. En beğendiğim ise “Yeni Yıl Tehlikede” isimli komik ve eğlenceli bir film. Bence çok büyüleyici sahneleri vardı. Noel Baba ile ilgili merakım arttı. Bence herkes izlesin bu filmi, beğeneceğinize eminim. Bu küçük öneri benim size yılbaşı hediyem olsun:)

Herkesin yeni yılı kutlu olsun!!!

 

 

 

(Visited 170 times, 1 visits today)