Yeteneklisiniz

Evet sayın seyirciler bugünkü Yeteneklisiniz’e hoş geldiniz. Bugünkü yetenek yetenek avcılarımızı bir tanıyalım.

Bugünkü ilk yarışmacımız Arda: Arda 13 yaşından irtibaren futbol oynuyor ve şu anda 23 yaşında. Bugün Arda bize futboldaki yeteneklerini gösterecek.

Arda muhteşem bir top sektirme mücadelesi ile başladı ve 60’a kadar topu hiç düşürmeden sektirdi. Şimdi Arda’nın yardımcısı minyatür bir kale getirdi ve kaleyi sahnenin köşesine kurdu. Duyduğuma göre Arda topu kaleye bir rövaşata ile sokacakmış. Arda rövaşatasını çekmek için zıplarken top çoktan yere düşmüştü bile. Arda bu hareketi bir daha denedi ve bu sefer başardı. Şimdi sırayı jürilerimize bırakıyorum

Jürimiz Arda’ya 30 üzerinden 26 puan veriyor çünkü Arda bir hareketini yaparken topunu yere düşürdü.

Bir sonraki yarışmacımız ile tanışalım. Bora bize bir piyano gösterisinde bulunacakmış ve duyduğuma göre bize 9. Senfoniyi çalacakmış.

Bora yerine geçtiğinde kimseden çıt çıkmıyordu ve Bora çalmaya başladığında herkesin içi hayranlıkla doldu . Senfoninin sonlarına doğru Bora bir notayı karıştırdı umarım bu onun puanını etkilemez. Şimdi ise sıra jürilerimizin puanlama şarkısında.

Jürilerimiz Boranın muhteşem ve nefes kesici performansından dolayı one 30 üzerinden 30 puan verdiler ve bu da yarışmada alınabilecek en yüksek skor!

Bugün bizden bu kadar yarışmanın devamı için aynı saatte aynı yerdeyiz!

(Visited 16 times, 1 visits today)