Yüz Yüze Eğitim Başlarsa

Okulların tekrar yüz yüze eğitime açılacağı ilk gün, erkenden kalkıp okula erken gideceğim. Bazı arkadaşlarımın bahçede koşup düşmelerini izleyeceğim. Bazılarının da suyu aşağıya atmasını izleyeceğim. He he… bu komik olabilirdi. Tabii ki de dışarıda spor falan yapıyoruz. İşte o zaman sevmediğim bir özelliğim devreye giriyor, yavaşlık.

Neyse sonra öğle teneffüsünde arkadaşlarımla birisinden kaçacağız. Çoğunlukla arkadaşlarım bahçeden çıkarken içerideki çöp kutusunun yanına ya da duvara saklanıyorum. Sonra onda kaçtığımız arkadaşım yukarı çıkarken ben de bahçeye çıkıyorum. Diğer teneffüslerde Sarp’a, roblox’ taki yeni hesabımdan bahsederim. Adı “Food_Doctor” Türkçesi Yemek Doktoru. Arkadaşlarım futbol oynarken de sınıfta takılırım.

Sonra arkadaşlarıma niye kanalımın ismini “Kumpir Gamers” yaptığımı anlatırım. Tabii bunu Youtube’ a yazınca önce kanalım sonra da kumpir tarifleri çıkıyor. Ama benim kumpir ile ilgili hiçbir videom yok. Neyse, bütün dersler bitince parkta babamı beklerim. Babam gelince de arabaya binip evime giderim. Evet, bu bloğumda yüz yüze eğitim başlarsa ilk gün ne yapacağımı anlattım. Umarım beğenmişsinizdir.

(Visited 15 times, 1 visits today)