Zombilerin Giremeyeceği Evler

Merhaba arkadaşlar bu gün bu yazıda zombi istilası olursa diye sizin korunacağınız yerleri araştırdım.

zombilere karşı dayanıklı ev güvenli ev ile ilgili görsel sonucu

1-DUMBAR KAYALIKLARI: Ungrasın (Angers) sahil açıklarında olan zengin bir iş adamın yaptırdığı bu 3 katlı bina büyük denizin ortasında olduğu için herhangi bir zombi istilasından kaçmış olursunuz. Sebebi zombilerin yüzme bilmemesi olabilir.
2-GÜVENLİ EV: Bu ev ilk bakışta nasıl zombilerden koruyacak dedirtiyor. Peki bu eve nasıl zombi girmeyecek sorusunun yanıtı ise küçük bir şalter olayı evin her odasında 2 şalter bulunur. Bu şalterlerden birini indirdiğin anda evdeki camların hepsinin önüne 5 adet metal,sert ve parmak izi ile parola yazılan bir kapı düşer. içeri hiçbir zombi giremez ama zombiler bazuka kullanmıyorsa.
3-SUMMİT SHOCK: Eğer “THE WALKİNG DEAD” i izlediyseniz hapishane en güvenli bölgelerden biridir.
4-BJORK EVİ: İzlanda kıyılarının 7 km açıklarında bulunan İladeya Adası’nda ki bu küçük ev denizin ortasında olduğu için ve zombiler yüzme bilmediği için bence gayet makul bir yapı olabilir.

DMB

5- ORMAN EVLERİ:Ormanın ortasında bulunan bu küçük evi hiçbir Zombi bulamayacağından bence bu ev gayet güvenli olur ama yaşayan ölü olmadan önce bu evi görmüş ve içine girdi iseler devamını bilmem.
6-JAPON KULESİ: Bu kule adından da anlaşıldığı gibi Japon yapımıdır. Bu kulenin boyu yaklaşık olarak 70 ile 80 metre arasındadır ve bu yapıda da küçük bir butona basınca tüm kapılar otomatik olarak kilitleniyor ve içeri kimse girip çıkamıyor burası da bence güvenlidir.
7-FÜZE ÜSSÜ: Çok çok uzun yıllar önce kapatılmış olan bu füze istasyonu yani uzay roketi yapan bu istasyon, 1986 yılında toprağın altına yaklaşık 28m uzunluğunda bir roket gömmüştür. sonra bu istasyonu Amerika’da yaşayan bir insana 400.000.000 dolara satmıştır. İstasyonu satın alan kişi orada yaptırdığı bir kazı sonucunda bu roketi bulmuştur ve ana üst ile roket arasına bir yol yaptırmıştır. Herhangi bir zombi istilasına karşı o yaptırdığı yolu kullanarak rokete binecektir ve kapağı sıkıca kapatacaktır.

Hapishanede zombilerden nasıl korunuruz? İşte böyle;
1) Hapishanedeki kapılarının hepsine aynı kilidi takın.
2) Tüm odaların hepsine yemek koyun ve kapılarını kilitleyin.
3) Hapishanenin terk edilmiş olduğuna dikkat edin.
4) Her hangi bir zombi istilasında kapılardan birini açın,içine girip kilitleyin ve birinin gelip sizi kurtarması için dua edin eğer dua bilmiyorsanız “YARDIM EDİN” diye bağırın. Arkadaşlar bir takım hayallerimi sizlerle paylaşmak istedim.Bazı filmlerden de etkilendiğim oluyor. Ama hayal gücümüzü geliştirmek için zombilerle ilgili bir kaç bilgi hiç de fena değil.

zombilere karşı dayanıklı ev güvenli ev ile ilgili görsel sonucu

(Visited 322 times, 1 visits today)