2017 YAZINDA SEFERİHİSAR’DAYDIM.

Ben, bu yaz, ailemle birlikte tatile İzmir’in Seferihisar ilçesine gittim. Bütün yaz tatilimi orada geçirdim. Birçok yeni arkadaşım oldu. Arkadaşlarımla futbol oynadım, basket oynadım, bisiklete bindim ve yüzdüm. Bir gün de ailemle su parkına(Yalı Castle) gittim. Orada çok eğlendim. En dik kaydıraklara bindim.

Bu yaz, aynı zamanda balıklama atlamayı ve havada takla atmayı öğrendim. Çok eğlenceliydi. Bir gün de arkadaşım Ege ve ailesiyle birlikte Urla’ya gittik. Dönüşte bir restoran çıkışında ünlü youtuber Orkun Işıtmak’ı gördük. Ben çok heyecanlandım. Onunla fotoğraf çektirdiğim için çok mutlu oldum.

Babamla birlikte balık tutmaya gittik ve karagöz yakaladık. Akşamları bütün sitenin çocukları toplanıp “zombi” ismini verdiğimiz saklambaç oyununu oynuyorduk. Karanlıkta bu oyunu oynaması çok zevkliydi. Gündüzleri de bol bol denize ve havuza girdik. Bir gün de arkadaşımın babasının teknesiyle bir koya gittik. Denizin içinden sıcak suyun çıktığı bir koya gittik. Bazı geceler ormandan gelen yaban domuzlarını gördük. Domuzlar bahçelere gelip ağaçtan şeftali yiyorlardı. Seslerini duymak biraz korkutucuydu.
Ben bu yaz tatilinde Seferihisar’da çok eğlendim. Ailemle yine gitmek için sabırsızlanıyorum.

(Visited 83 times, 1 visits today)