Dikkatsizliğim Sonucu Ayağımın Çıkması

Öncelikle size  yaşadığım bir acıyı, sağlık sorunumu anlatacağım. Hiç birinizin başına gelmesini istemem. Çok zordu. Biz oyun oynarken kendimizi kaybediyoruz.Acıyı yaşarken ise zor oluyor. Benim dikkatsizliğimdendir başıma gelen.
Bir gün anneannemlerde kuzenim ile bir oyun oynuyorduk. Oyun gereği hamağı üzerime sardım. O sırada koşmaya çalışırken düştüm ve ayağımın ön kısmındaki kemiği ters döndü. Sonradan öğrendim , ayağım çıkmıştı .  Kuzenim de hemen yengemi çağırdı. Annemler de eve gelince yengem onlara söyledi, ama yengemin söylemesine gerek kalmadan annemler çoktan durumu anladılar. Çünkü onlar geldiğinde koltukta şiddetli bir şekilde ağlıyordum.  Annem: “Ne oldu?” diye sordu. Ben de ona şöyle cevap verdim: “Anne ben oyun oynarken dikkat edemedim ve düştüm. Sonra da, ayağımın ön tarafındaki üst yeri  alta  geldi.”
Gece de kırıkçıya gittik, orada bir teyze: “Ayağındaki kemiklerin yerine oturması için üstüne basmamız gerekiyor.” dedi. Ama ben çok korktuğum için izin vermedim ve teyze basamadı. Ondan sonra Hasan amcalar geldi. Ve ayağımı üsten alta bastırdılar ve  önden arkaya ittirip bastırdılar.
Sonra eve gidince 3 gün yattım. Bu 3 gün de çok sıkıcı geçti doğrusu. Bir gün annemler  dışarıya çıkmak zorunda kaldılar. O gün çok zor geçti. Anneannemin bastonunu bana verip gitmişlerdi. O sırada çok zor yürüdüm, baston ile yürümek çok zordu.
Diğer bir  gün ise küçük olduğu için 2 kuzenim de  beni iki de bir rahatsız etti.
Son gün ise rahatça dinlenebildim ve sargımı çıkardım.

(Visited 215 times, 1 visits today)