Bambaşka Bir Gün

Ben başka bir kişi olmak isteseydim Youtube fenomeni olan Salish Matter olmak isterdim, bir gün bile olsa isterdim. Çünkü o çok iyi bir jimnastikçi. Ben de bir jimnastikçi olmak istediğim için Salish Matter olup onun bir gününü yaşamak isterdim.

Kendisinden biraz daha fazla bahsedeyim. Dediğim gibi kendisi harika bir jimnastikçi ve abisinin de Youtube kanalı var. Aslında babasının kanalı, Sailish’ in kendi kanalı değil.

Pekala esas konuya geçelim. Onun yerinde bir gün… Bir de onun Türkçe konuşmadığını zaten adından anlamışsınızdır, o yüzden ben Türkçe yazacağım bir günümü.

Ayyy çok güzel uyumuşum, bugün Cumartesi. Birazdan jimnastik antrenmanım var ama ilk önce kahvaltı yapmalıyım. Evet kahvaltım bitti, artık jimnastik antrenmanım için jimnastik kıyafetlerimi  giyebilirim. Antrenmana geldik. Antrenmanım 2 saat 45 dakika.  2 saat 45 dakika sonra görüşürüz. Şimdi antrenmanım bitti, biraz uzun bir antrenman oluyor ama buna da değer. Şimdi eve dönüp biraz ders çalışayım ve ödevlerimi tamamlayayım. Derslerde bittiğine göre biraz dinlenebilirim. Evet yemek zamanı  geldi, ben vejetaryenim; o yüzden sadece sebze yiyeceğim. Yemek de bitti, haydi biraz televizyon izleyelim, biraz da Youtube. Ve günün sonunda saat 21:15. Yatmalıyım, iyi geceler herkese.

Kanalımda beni izlerseniz, beğenmeyi ve takip etmeyi unutmayınız.

(Visited 333 times, 1 visits today)