Güzel Ailem
Güzel Ailem

Güzel Geçen Yaz Tatilim

Yaz tatilinde ailem ile birlikte Avşa Adası’ ndaki dedemin oteline gittik. Dedemin oteli adadaki en büyük oteldir. Dedem hep meşguldür, çünkü çok fazla müşteri gelip gitmektedir. Anneannem ise müşterilere odalarını gösterir ve otelin temizlikçilerini yönetir.

Ananem
Yaz Tatilimden Kareler – Ananem ve Ben

Dediğim gibi dedemin oteli çok büyüktür. Akşamları kardeşim, annem ve anneannemle birlikte otelin arkasındaki lunaparka gideriz ve saatlerce eğleniriz. Sabahları ise kalktıktan sonra bir güzel kahvaltımızı ailece yapar sonrada denize giderdik. Denizde saatlerce yüzerdim. Ayrıca denizin içindeki dubalara kadar yüzmeyi öğrendim. Bence Avşa çok eğlenceli bir yer. Akşam yemeğimizi yedikten sonra sahilde yürüyüş yapıyor her gece dondurma yiyorduk. Dondurmadan sonra kardeşimle birlikte çubuk patates alıp otele kadar yürüyorduk.

Kardeşim ve Ben Denizde
Kardeşim ve Ben Deniz’de

uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımla tekrar görüşme fırsatım oldu. Onlarla gündüz ve akşamları sohbet edip oyunlar oynadık. Ayrıca fırsat buldukça öğretmenimin verdiği test kitabını tatil boyunca çözerek bitirmiş oldum.

Lunaparktayız..
Lunaparktayız..

Bu arada tatilde bir günlüğüne ailem beni yaz kampına gönderdi. Orada arkadaşlarla yüzmeye gittik. Denizden çıkınca çok acıktığım için bir şeyler atırştırdık. Akşam olunca, kamptaki yemek yeme yerine gidip yemeğimizi yedik. Yemekten sonra kamp alanına geri dönüp tablette bir şeyler izledim fakat yarım kaldı. Çünkü wifiyi kamp görevlileri kesmişti. Wifi kapatılınca bizlerde tableti kapatıp uyuduk. Sabah kalkınca kahvaltı yapıp kamptan ayrılarak dedemlerin oteline ailemin yanına döndüm.

Güzel Ailem
Güzel Ailem

Tatilim dolu dolu, çok huzurlu ve güzel geçti. Benim için çok eğlenceliydi. Bu sene derslerime çok iyi çalışıp iyi notlar alarak sınıfı bitirip tekrar aynı tatile gitmeyi iple çekiyorum.

(Visited 70 times, 1 visits today)