Kötü Çocuk: Tolga Sarıtaş

Kötü Çocuk’un kitabından sonra şimdi de filmi çıkıyor. Filmde oynayacak oyuncular da belli oldu.Sizce başrol oyuncusu kim? Durun ben söyleyeyim Tolga Sarıtaş. Kötü Çocuk’un başrol karakteri olan Meriç’i, Tolga Sarıtaş canlandıracak. Tolga Sarıtaş bir önceki dizisi olan Güneşin Kızları’ndan sonra daha büyük bir üne sahip oldu ve hayranları oldukça fazlalaştı. Bu hayranlardan biri de benim…
Tolga’nın film ya da dizi çekmesini dört gözle bekleyen hayranları bu film haberini duyunca hem sevindi hem de üzüldü. Tolga’yı tekrar beyaz perde de görecekleri için mutlu fakat oynayacağı karakter bakımından oldukça üzgünlerdi. Neden bilinmez ama bu karakter Tolga’ya pek uygun olarak görülmedi. Özellikle kitabı okuyan hayranları bu rolü Tolga’ya pek uygun olarak görmedi. Yani hayranları bir yandan mutlu bir yandan ise mutsuz oldular. Daha sonra Meriç karakterinin kalbini çalan kızı oynayacak oyuncu açıklandı ve hayranlar tamamen çöktü. Bekledikleri oyuncu Hande Erçel’di fakat Hande yerine çok farklı bir oyuncu geldi. Hande’nin bu kadar istenmesinin sebebi ise Tolga ve Hande’nin acayip şekilde birbirlerine yakıştırılmalarıydı. Oynadıkları dizi de partner olarak boy gösteren çift o kadar çok dikkat çekmişti ki hayranları onların evlendiğinin hayalini bile kurmaya başlamışlardı. Hatta adlarına “fun club” bile açılmıştı. Dizi bittikten sonra fazlası ile üzülen hayranları onları tekrar birlikte görmek istemişlerdi fakat olmadı.

hb
Peki Meriç karakteri neden Tolga’ya uygun görülmedi? Tolga için daha farklı bir rol bekleyişi vardı belki de ve bu sebeple adı gibi kötü bir çocuk olan Meriç karakteri Tolga’ya uygun olarak görülmedi.

Oynayacağı karakter için imaj değiştiren Tolga’nın yeni imajı aslında beğenildi. Hayranları bir kez daha aşık oldu denilebilir. Bakalım yeni filmi ve yeni karakteri ne tür yorumlar almaya devam edecek.

Peki sizce Tolga ve Hande tekrar bir film veya dizi de bir araya gelebilecekler mi? Sanırım en çok istenilen şey bu. Gerçekten fazlası ile yakışan bir çift ve hatta lakapları yani kısaltmaları bile var HANTOL. Büyük ve gerçek aşk. Ali ve Selin olarak televizyonda yer alan çiftin uyumu herkesi büyülemişti. Sarışın ve esmerin o güzel uyumu herkesi etkilemişti fakat dizi bitti ve hayaller suya düştü. Belki gerçekten bir gün bir araya gelip bir dizi veya film çekerler. Sıkı bir takipçi kitleleri olan ikili sosyal medyada da oldukça popüler. Tolga’nın 1,8 milyon Hande’nin ise 3,5 milyon takipçisi var. Özellikle birlikte paylaştıkları resimler çok fazla beğeni alıyor.

Ben Meriç karakterini canlandıracak olan Tolga’nın iyi bir iş çıkaracağından çok eminim. Çünkü Tolga gerçekten çok yetenekli bir oyuncu zaten oynayacağı karakteri en iyi şekilde yansıtır ve oynar. Tolga’nın oynadığı diğer rollerinde kendisini belli etmesi yani harika bir oyunculuk sergilemesi zaten onun nasıl bir oyuncu olduğunu bize gösteriyor. Tam olarak duyguyu yansıtması ve bir çok hissi bize gözleri ile anlatması takdire şayan. O mavi gözlerinden etkilenmemek mümkün mü? Lakabı bile “maviş” olan biri o. Bu harika oyunculuk yeteneği ayakta alkışlanır.

Ne diyelim başarılar Tolga Sarıtaş, eminim ki oynadığın karakterin hakkını vereceksin.

(Visited 470 times, 1 visits today)