Sakın Arkana Bakma!

 

Bu olayı arkadaşımla bir alışveriş merkezinde buluşmaya gitiğimde arkadaşımla dolaşırken yaşadım. İnternet bulunan bir cafeye girmiştik orada arkadaşım telefonundan cafenin internetini açmıştı ve internete bağlanmıştı.Onun kuzeninin ona attığı video linkini açmıştı ve linkteki videoda onu çok şaşırtan bir içerik vardı sipariş ettiği acı çorbanın acılığına mı videoya mı şaşırmıştı anlamadım ama bana gösterince bende çok şaşırmıştım belki acele edilmeseydi her şey ters gidebilirdi.Belki acele edilmeseydi çalışan veya müşteri hayatını kaybedebilirdi.Hadi sizi daha fazla heyecanlandırmayayım.

Bu olay bir otelde olmuştu şehrin en iyi oteliydi.Bir doğum günü için bir oda tutmuştu hem de bir aylık ve doğum gününden sonraki gece odayı terk etmişti.Ve çalışan odadaki eşyaları o odaya başka biri yerleşeceği için kayıp eşya odasına atacaktı ki bavuldan bir not düşmüştü, o notta ”sakın arkana bakma” yazıyordu  çalışan oda telefonuna arkasına bakmadan gitti ve polisi aradı polise tüm şehri aradı ancak palyaço kaçmıştı.

O zaman sizi eğlendirecek bir fıkra anlatayım komik değil ama yine de konuyla alakalı:

Bir gün bir palyaço varmış herkesi güldürürmüş birgün bir gün doktara bir adam gelmiş ve üzüntülü olduğunu söylemiş ve o doktor palyaçoya git demiş, adam da o palyaço benim demiş

 

 

 

(Visited 125 times, 1 visits today)