Sporun Yapmanın Bana Kattığı Şeyler

Merhaba;

Ben voleybola başladığımdan beri spordan her çıktığımda kendimi daha dinç ve güçlü hissettiğimi fark ettim. Spor yaptığımda boyum uzuyor, kemiklerim gelişiyor ve zinde kalıyorum. Herkesin spora gitmesi gerektiğine inanıyorum.

Ben voleybola başladığımdan beri sporun gerçekten çok önemli olduğunu bir kere daha anladım. Spor yaptığım zaman kendimi mutlu hissediyorum, sinirimi kontrol etmeme yardımcı oluyor,sağlımızın kıymetini anlıyoruz, yeni insanlarla karşılaşmama ve yeni arkadaşlar edinmeme yardımcı oluyor. Spora başlamadan önce çok hantaldım.

Spora başladıktan sonra yorgunluğa karşı gücüm artı.Kendimi daha zinde ve enerjik hissetmeye başladım. Spor yapmak eğlenmeme ve neşelenmeme yardımcı oluyor. Ben spora başladığımdan beri daha az hasta olup daha çabuk iyileşmeye başladım. Voleybolda bir çok arkadaşım olduğu için kendimi yalnız da hissetmiyorum.Takım oyunu sayesinde bir ekip olmanın, birlikte olmanın gücünü edindim, güvenini kazandım.
Sevgili arkadaşlarım; artık spor yapmanın faydalarını anlattığıma göre, hayatınız boyunca spor yapmaktan uzak kalmamanız dileğiyle.

(Visited 169 times, 1 visits today)