Tatil Anılarım

Yaz Tatilimden Anılar 1
Bugün 11 Haziran 2019 İspanya’da Mundomar isimli tema parka gittik. Orada çok
eğlendim, üç ayrı gösteriyi izledik bunlar :
Foklar,
Papağanlar,
Yunuslar,
Foklar beni öptü. Beni öperken kendimi çok özel hissettim ve aslında biraz da korktum. Foklar çok pis balık kokuyordu.Papağanlar tam üstümüzden uçtular papağanlar üstümüzden uçarken kendimi çok güzel ve heyecanlı hissettim. Özetle o günkü duygularım şöyle idi; Heyecanlı, korkulu, mutlu, macera dolu ve eğlenceliydi.
Etkinlik olarak; Fokları besledik, denizaslanları, kuala ve Lemurlar ile fotoğraf çektirdim. Çok güzel ve yorucu bir gündü! Günün 7 saatini bu temapark ta geçirdik. O kadar çok yürüdük ki size anlatamam. Neyse ki scooter kiralamıştık böylece annem benim kadar yorulmadı. Benim de scooter ı çok az sürme şansım oldu. Çok eğlendim. Scooterı kullanırken kendimi yetişkin gibi hissettim!
1 yıldır bu günü bekliyordum. Yunuslar gösteri sırasında geçen yıldan farklı olarak bizi ıslatmadılar. Mundomar’da geçirdiğim 2. güzel gündü. Bu yıl su balesi gösterisi maalesef yoktu. Yunuslar çok güzel sesler çıkarıyorlardı. Eğiticileri yunusların kuyrukları üzerinde su üstünde yürüdüler. Yunuslar ve eğiticileri birlikte takla attılar. Harika bir gösteriydi. Eve dönünce duş alıp, hemen uykuya daldım.

(Visited 21 times, 1 visits today)