Teknoloji

Teknoloji dünyada hala gelişmeleri yapılan bir daldır. Tedavinin gelişmesi, elektronik eşyaların gelişmesi, insanların arabalarının daha ekonomik hale gelmesi bir teknolojik gelişimdir. Bu teknolojik gelişimler, bilim adamları ve üniversitede ki öğrenciler tarafından geliştiriliyor. Mesela herkes teknolojinin ilerlemesini ister. Çünkü araçlardan çıkan gazlar ve fabrikalardan çıkan dumanlar oksijenimizi azaltır. Hiç bir insan da oksijenimizin azalmasını istemez.

Doğamız bize okyanusu, ağaçları yani hayatı verir ve insanlar gittikçe daha da çok doğaya zarar veriyorlar. Ağaçlar kesiliyor, ormanlar yakılıyor, ormanların olduğu yerler tahrip edilip iş makineleri ile binalar yapılıyor.  Hayvanların yuvaları kalmıyor ve ölüyorlar. Aynı şey denizler ve denizlerdeki canlılar için de geçerlidir. Denizleri lütfen temiz tutalım. Denizlerimizi, okyanuslarımızı korursak herkes için huzurlu, mutlu, keyifli bir yaşam ortaya çıkacaktır.

Bakın arkadaşlar teknoloji taaa doğadan teknolojiye kadar önemli bir daldır ve teknoloji gelişmedikçe çoğu insan hayatını kaybedecek yani arkadaşlar doğamızı koruyup kirletmeyelim.

(Visited 120 times, 1 visits today)