The Middle School: Worst Years Of My Life

Merhaba arkadaşlar. Tekrar aranıza katıldım. Bugün sizlere The Middle School: Worst Years Of My Life ”Orta Okul: Hayatımın En Kötü Yılları” adında ki filmin tanıtımını yapacağım. Emin olun ki bu film sizi maceradan maceraya atacak bir film. Hatta ben bu blogu yazarken 5 kere izlemiştim.

İlk başta oyuncularla başlayalım:

Rafe Khatchadorian-Griffin Gluck

Filmin ana karakteri olarak da bilinir. Rafe dış dünyadan soğuyup kendi dünyasında yaşar. O dönemler yaşadığı problemlerden dolayı normal çocuklardan farklıdır. Tabii olaylardan sonra da…

 

Lauren Graham-Jules

Rafe’in aşçı annesi olarak da bilinir. Oğlunun yaptığı olaylardan haberi olmayan Jules yemeklerini yapmaya devam eder. Elbette o da oğlunun ki gibi son dönemlerde problemleri vardır.

Thomas Barbusca-Leo

Leo aslında Rafe’in en iyi dostu olarak bilinir. Kendisi de Rafe’in yaptığı sanatsal eserlere ortaktır. Fakat filmin sonlarına doğru öğreneceğiniz olay sizi şok edicektir.

Isabela Moner-Jeanne

Jeanne, sadece tek üyesi olan kulübünün başkanıdır. O kutup ayılarının hayatını kurtarmaya çalışan tatlı bir kızdır. Ama tatlı dediğime bakmayın. Filmi izlerseniz sizi çok şaşırtacak.

Rob Riggle-Bear

Bear yani Ayı, Rafe’in annesinin son zamanlarda en yakın olduğu kişidir. Aslında gerçek adı Ayı değildir. Bu adı ona Rafe ve Rafe’in kardeşi koymuştur. Ama gerçekten bu ismi hak etmektedir.

Andy Daly-Principal Dwight

Ve geldik Mr. Dwight ya da Sir… Kendisinin çok fazla kuralı vardır. Okul onun çocuğudur. Onu korumak için herşeyi yapar. Fakat dikkat edelim. ”Okul onun çocuğu, öğrenciler değil.”

Alexa Nisenson-Georgia

Gerogia, Rafe’in küçük kız kardeşidir. Ayı ismini koyan odur. Ve Georgia’nın çok tatlı bir köpeği vardır. Köpeğini çok sever ve ona zarar gelmesini istemez.

Adam Pally-Mr. Taller

Mr. Taller kendisine ”Sir” denmesini sevmez. Onu yaşlı gösterir. Mr. Taller Rafe’in öğretmenidir. Hep konuları güzel ve eğlenceli bir şekilde anlatır.

Jacob Hopkins-Miller

Miller, okulun en kaba ve en kötü kalpli öğrencisidir. Miller’ın bir sözü vardır: ”Miller Time” İşte bu söz “Sen bittin” anlamına gelmektedir. Fakat bir gün herkes iyi olacaktır.

Efren Ramirez-Gus

Gus, okulun çalışanıdır. Kendisi her zaman Dwight’ın söylediklerini yapmak zorundadır. Ama o da bir gün iyilerin arasına karışacaktır.

Retta-Ida Stricker

Ida, Dwight’ın yardımcısıdır. Kendisi de Dwight gibi kötü kalplidir.

Evet. Sıra geldi benim yorumuma. Arkadaşlar bu filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. İlk başlarda çocuk filmi gibi görünse de ben bu filmi çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevdim. Herkese tavsiye ederim. Blogumu okuduğunuz için sizlere teşekkür ederim. 

(Visited 371 times, 1 visits today)