Üç Kitap Üç Dünya

Arkadaşlar Bugün size önereceğim 3 kitaptan bahsedeceğim. Umarım kitapları beğenirsiniz.

1.KEPLER 62: (DAVETİYE) Ari ve erkek kardeşi Joni, popüler video oyunu Kepler 62’nin peşinde. Bir söylentiye göre, bu aşırı zor oyununun bütün bölümlerini tamamlayabilen çocuklar uzaya giderek, yaşamı desteklemesi olası bir gezegeni araştırmaya hak kazanıyor. Peki, bu söylenti gerçek mi? Yoksa Kepler 62 yalnızca oyundan mı ibaret? Peki ya Dünya Hükümeti’nin tamamen başka planları varsa? Hikâyenin Bir Parçası Olun ve Bu Heyecanlı Maceraya Siz de Katılın!
Yazar: Timo Parvela
2. 500 ÇILGIN GERÇEKLER: (Bilgi Kitabı)Sinek Kuşlarının Geriye Uçabilen Tek Kuşlar Olduğunu Biliyor muydun? Ya Da Kendini Gıdıklayamayacağını? Çılgın Gerçeklerle Dolu Bu Kitapla Bir Sürprizden Bir Diğer Sürprize Doğru Yola Çıkalım. Bitkiler Ve Hayvanlar, İnsanlar, Spor Ve Tarih Hakkında Çılgın Gerçekleri Öğrenelim.
Yazar: Yağmur Yayıncılık
3. ÇUBUK MAKARNA DÜĞÜMÜ: Beslenme Konusunda Katı Kuralları Olan Teyze, Yeğenlerinin Makarna Yemesini Yasaklamıştır. Çocuklar, Bir Gün Kaçamak Yapıp Lokantaya Giderler, Ama Yemekler Çok Pahalıdır. Neyse ki, Aşçıbaşı Çok Leziz Bir Makarna Pişirir Onlara. Makarnaya Bayılan Çocuklar sosun Tarifini, Ünlü Makarna Üreticisinin Düzenlediği Yarışmaya Göndermek İsterler. Ama Teyzeleri Durumu Öğrenmekte Gecikmez.
Yazar: Alexander McCall Smith
İYİ OKUMALAR!

(Visited 23 times, 1 visits today)