Uçan Okulum

Keşke uçan bir okulum olsaydı her gün ders yaparken bulutlara çıkıp biraz da onları izlerdim. Okulumun içerisinde dev bir kırtasiye olsaydı istediğim zaman oradan kırtasiye malzemeleri alıp onlarla resim yapar, resimlerimi kesip yapıştırırdım. Kırtasiyenin yanında da büyük bir market olsaydı. Oradan istediğimizi alıp yiyebileceğimiz.

Sınıfımın içerisinde çok yumuşak yatak gibi koltuklar olsaydı, derslerimi burada oturarak dinleyebileceğim. Camlarımızın önünde bir sürü çiçek olsaydı onları koklayıp sulardık. Birde büyük bir sinema salonumuz olsaydı.

Okulumuzun bahçesinde aquaparkı olan bir havuz olsaydı arkadaşlarımla teneffüslerde kaydıraklardan kayıp havuza girerdik, yanında da oyun parkı. Parkın etrafı çimlerle dolu olsaydı orada yatıp dinlenseydik çok yorulunca

Arka bahçemizde elma, kiraz, vişne ve portakal ağaçları olsaydı biz ağaçlara tırmanıp istediğimiz gibi meyve toplayıp yiyebilseydik. Ön bahçemizde de karpuz, çilek, ve kavun yetiştirdiğimiz tarlalarımız olsaydı. İşte o zaman okuldan hiç ayrılmak istemezdim.

Sonnn

(Visited 3 times, 1 visits today)