Yeni Yıl Dileklerim

Yeni bir yıl, yeni umutlar demek. Her yıl 31 Aralık gecesi yeni yıl için dileklerim olur. Bazıları gerçekleşiyor, bazıları gerçekleşmiyor. Yaşım büyüdükçe dileklerim de değişiyor.
2021’de gerçekleşeceğine inandığım yeni dileklerim, yeni umutlarım, hayallerim var. 2021’den beklediğim ilk güzel umut, herkesin sağlıklı olması, dünyanın iyileşmesi, virüsün tamamen hayatımızdan çıkması. Aşıların hepimizi koruması ve Korona virüsün artık bizi tehdit etmemesi.
İkinci dileğim hayatımızın normale dönüp hepimizin artık okula gidebilmesi. 2021’de okulda arkadaşımla yine eskisi gibi oyunlar oynamak istiyorum.
Üçüncü dileğim Mart ayından beri gidemediğim Ankara Devlet Opera ve Bale derslerime tekrar devam edebilmek. Sahneye çıkıp gösterilere tekrar katılabilmek ve bol alkış seslerini yeniden duyabilmek. Kostümlerimi hatta canımı acıtan o bale topuzumu ve pointlerimi bile çok özledim.
Dördüncü dileğim yeni bir telefon, odama ranza, yeni bir tablet, yeni bir bisiklet, ailemle güzel bir tatil, küçük tatlı bir köpekcik…
Yeni yıl hepimize mutluluk, sağlık, başarı getirsin. Herkesin dilekleri gerçekleşsin. Mutlu yıllar.

(Visited 101 times, 1 visits today)