Clash Royale

Herkesin oynadığı ve sevdiği bir oyun vardır. Benim de benim sevdiğim oyun CLASH ROYELE’ dir.

Clash Royale, kartlarla oynanan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Rakibinizin üç kalesini üç dakika içerisinde çeşitli ataklarla yok etme amacına yönelik oyunda rakibinizde aynı şekilde size ait üç kaleyi yok etmeye çalışmaktadır.

Oyunda klanlar, seviyeler ve arenalar var. Üçüncü seviyeye gelen herkes klan kurma hakkında sahip olabiliyor.

Oyunda altınlar ve elmas biriktiriyoruz, arenaları geçe geçe kart kazanabiliyoruz. Kartlardan birinin adı tesla Bu ad ünlü bir elektrofizik uzmanı ve mucit Nikola Tesla’dan gelmekte.

Bunun dışında, havan, top, felaket kulesi, iksir toplayıcısı, x-yayı, alev topu, yıldırım, okçular, mızraklı goblin yani mızraklı cin, minyonlar, 3 silahşörler, mini P.E.K.K.A, domuz binicisi, golem, dev iskelet, cadı, yavru ejder, P.E.K.K.A. gibi kartlar bulunmaktadır.

Aslında efsanevi kartlar var ama sadece 3 tane. Bunlar prenses, buz büyücüsü ve son olarak lav tazısıdır.

Clash royalede kazana kazana sandık açabiliyoruz. Oyunda kart dükkanı da var. Altın veya elmasların yeterse sende olmayan kartlarda birini alabilir ya da oyuncunu güçlendirebilirsin. Mesela ben 1000 altına yıldırım almıştım. Çok işe yaradı.

Bizim sınıfta eskiden erkekler clash royale kartı getiriyorlardı. Sonra kızlar da getirmeye başladı. Her tenefüste nereye baksam clash royale kartları görüyordum.

Ama bir gün öğretmenimiz clash royale kartlarını yasakladı. Şimdi kartlarım evde, okula götüremiyorum.

Fazladan büyücü kartı olan var mı?

(Visited 350 times, 1 visits today)