En Güzel Hediyem

Her yıl annemle birlikte benim odama çam ağacımızı kurarız. İşimiz bittikten sonra mısır patlatır, ailecek film izleriz. Bu yıl yine aynı şekilde yaptık. Ağacımızı kurduk, süslerimizi yerleştirdik ve ışığımızı bağladık. Ağacımız hazır olunca altına hediyelerimizi yerleştirdik. Ama hediyelerimizi erkenden açamıyorduk. Yılbaşı günü geldiği zaman açıyorduk. Ben her gece ağacımın ışığında yatmayı çok seviyorum.

10 gün geçmişti ve artık hediyelerimizi açma vakti gelmişti. Çok heyecanlıydım. İlk önce en küçük paketi açtım. İçinden Lego Figürler çıktı. Sonra büyük kutuyu açtım ve içinden çok istediğim bir Lego araba çıktı. Bu Legonun en büyük özelliği kendisine ait bir telefon uygulaması olması.

Bir tane daha hediye paketim vardı. Çok büyük bir kutu değildi ama. Hediye paketini açtığımda şok oldum! İçinden küçücük bir kız bebek kıyafeti çıktı. Kız kardeşimin olacağını öğrendim. Çok mutlu oldum. Ertesi gün anneanneme ve babaannemede bu sürprizi yaptık. Onlarda çok sevindi. Bu güzel haberle birlikte yeni yıla girdik.

 

(Visited 31 times, 1 visits today)