İçten Dilek

2020 yılı maalesef dünyamız ve ülkemiz için hiç iyi geçmedi. Tüm dünyayı saran ve bizim ülkemizde de etkili olan Corona virüsü ile mücadele ediyoruz. Neredeyse koca bir yıl sevdiklerimizden, arkadaşlarımızdan ayrı kaldık. Okullarımıza gidemedik. Bunun yanı sıra bir çok felaket de bu yılda üst üste geldi. Elazığ depremi, çığ felaketi, şehit haberleri, uçak düşmesi, İzmir depremi ve bir çok ormanda çıkan dev yangınlar.

Bu felaketler bizi de ülkemizi de çok etkiledi. 2021 yılına yaklaştığımız şu günlerde yeni yılda kabul olmasını dilediğim dileklerim var. Tüm dünyayı saran bu virüsten biran önce kurtulup eski sağlıklı günlerimize dönmek ilk dileğim.
Ülkemizde ve dünyada yaşanan doğal felaketlerin bir daha yaşanmaması ise diğer bir dileğim. Bu felaketlerde bir çok insan sevdiklerini kaybetti. Bir çok insan evlerini kaybetti. İnsanlar için bu durumlar çok üzücü, çok kötü. Bir daha böyle felaketler yaşanmasın isterim.
2021 yılı hepimiz için sağlık getirsin. Umarım herkesin mutlu olacağı bir yıl olur. Sevdiklerimizle doya doya sarılacağımız, görüşeceğimiz bir yıl olur ve bundan sonraki yıllarda hiç kötü olay yaşamayız. 2021 yılı güzelliklerle gel. 2020 yılında yaşadığımız tüm felaketleri o yılda bırak da gel…

(Visited 109 times, 1 visits today)