Muhteşem Seyahatim

Seyahat dönüşü o kadar yorgundum ki hiçbir şey yapmamaya kararlıydım. Bir ara yerimden kalktım ve bavulumu boşaltmaya niyetlendim.

İşte o anda babam hiç beklemediğimiz bir anda bize yeni bir tatile gideceğimizi söyledi. Ne diyeceğimi, ne hissedeceğimi bilmiyordum. Şoktaydım. Tatillere gitmeyi çok severdim ama aynı zamanda çok yorgundum. Yeni bir tatile gitmek beni daha çok yoracak diye düşündüm. En azından babam bir sonraki gün gideceğimizi söyleyince rahatladım. Uyuyarak dinlenebilirdim. Bavuluma birkaç tane fazladan giysi koydum. Deniz kenarında kitap okumayı sevdiğim için yanıma 2 tane kitap aldım. Her şeyim hazır olduğu için yatağıma yattım ve güzel bir uykuya daldım. Sabah uyandığımda kendimi çok enerjik hissediyordum. Çok heyecanlıydım. Hemen son işleri bitirdikten sonra yolculuğumuz başladı. Otelimize vardığımızda çok uzun bir yolu kat etmiş olduk. Otel çok güzeldi her yer, her eşya beyazdı. Ortam aydınlık ve hafif bir hava katıyordu. Otelimizin yemekleri de muhteşemdi. Babam bir sonraki gün yine annem ve beni şoka uğratacak bir sürpriz yaptı. Bir tekne turuna çıkıyorduk! Çok mutluydum. Deniz o kadar güzeldi ki hemen tekneden atlayıp yüzesim geldi. Bir gün boyunca tekneyle çok güzel zaman geçirmiştik. Teknemiz kiralıktı ama bize ait bir teknemiz olsa çok mutlu olurdum. Daha önce hiç gitmediğimiz yerlere gittik. Koylara, denizlere ve daha binlerce güzel doğal alanlara gittik.

Sonuç olarak yeni bir tatile gitmek ben ve ailemi çok mutlu etti ve bundan sonra hep böyle güzel ve eğlenceli tatillere çıkmak istiyorum.

 

(Visited 47 times, 1 visits today)