Spor Dalları

Bu ay ki konumda spor dalları ile ilgili yazımı sizlere aktaracağım.
Masa Tenisi:
Masa tenisine başlamadan önce futbol ve basketbol oynuyordum.Bu yılı da sayarsak tam 4 yıl oluyor.3.sınıfta başladığım bu heyecan verici olay hala beni mutlu ediyor.Ve geçen gün bir şampiyonla top çevirme imkanım oldu ve onun kusurunun olmadığını benim ise bir sürü ona göre hatam olduğunu fark ettim.Onunla oynadığım bu 5 dakika benim şansıma oldu.Ve bundan sonra açıklarımı kapatmak ve gelişmek için gayret edicem.
Futbol:
Ben futbola kilom dolayısıyla oynamaya başladım.Ben masa tenisi ile başladığım yıl oynadım.Futbol oynamamı geliştirince bir mahalle maçında oynadım ve bir sürü gol attım.Büyük abiler bendeki potansiyeli görüp beni mahalle takımına yedek olarak aldılar.Bir yıl sonra dayım geldi ve o eskiden bir kaleci olduğu için beni çalıştırdı.Beni çok iyi bir kaleci yaptı. Her gün eve gelince her yerim morardığı için annemden azar yedim.Akşam babam beni bizim eskiden oturduğumuz lojmanlara götürüp beni nerede ise 2 saat bekledi neden diye merak etdiy seniz ben futbol oynuyordum.Zaman gelip geçti ve bunun da sonunu getirdim.
Basketbol:
Ben basketbola 1.sınıfta başladım.Basketbola başlayışım eski bir arkadaşımın ısrarı ile oldu.Basketbolu 2 yıl lisanslı 4 yıl lisanssız oynadım. Benim eski koçum benim sağlık raporumu kaybederek benim maçlara çıkmama engel oldu.Bundan dolayı bir daha sağlık raporu almak benim için çok zor oldu.Bu yüzden 1 maça çıktım oda TED’in 2.takımı ile oldu.(Hazırlık maçıydı.)

(Visited 316 times, 1 visits today)