51. Bölge

Dünyada çok zor gireceğiniz yerler:

Uzun zamandır internette yer alan 51. Bölge hakkında yüz hatta binlerce video bulunuyor. Ve bu biz insanlarda, özellikle de bende fazlaca merak uyandırıyor. Herkesin merak ettiği, içerisinde ufoların, uzaylıların bulunduğu söylenen yer neresiymiş? Haydi bir bakalım.

Her şey Amerika’nın Nevada eyaletinde bulunan ve “Area 51” ismi verilen yere UFO düşmesiyle başladı. Buradan da anlaşıldığı üzere bu yazımda benim ve neredeyse herkesin çok merak ettiği “Area 51”, yani bizde söylenen ismiyle “51. Bölge” hakkında bazı bilgiler vereceğim.

Bazı insanlar 51. Bölge’nin altında çok geniş bir alan olduğunu, orada da uzaylıların yaşadığını iddia ediyor. Benim düşüncem de içerisinde uzaylıların olduğu yönünde. Bununla ilgili fotoğraflar bulunuyor. 51. Bölge’de uzaylı fotoğrafları yazdığınızda internetten ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak doğruluğundan ne yazık ki emin değilim. Yukarıdan bakıldığında bir uçak pisti olarak gözüküyor. Zaten bu olay eskiden çok araştırılmış ve internette videolar çok fazla izlenmiştir. Ayrıca günümüzde de izlenmeye devam etmekte.

51.Bölge’ye girmek dünyanın en zor işlerinden biri, hatta en zor girilecek yeri bile denebilir. Bunu başarmaya çalışan, ancak içeri sadece bir milim girebilen çılgın abilerimiz var. Ve bir milim geçmelerine rağmen o an kendilerini süper kahraman sanıyorlar. Videoları izleyenler bilirler. Ayrıca 51. Bölge’nin sınır kuralları çok sert. Girişte bir stop (dur) yazısı ve bir tabela bulunuyor. Tabelada açıkça eğer burayı geçerseniz vururuz yazıyor.

51. Bölgenin tepeden görünüşü

51. bölge girişine yakında iseniz beyaz bir plakasız araç sizi takip ediyor olacak. Girişe kadar bu takip sürecek. Eğer şüphelenirlerse sizi aracınızdan indirme yetkileri var. Ve bu kadar korunaklı bir yer insanları da endişelendiriyor. Yani sıradan bir yer olsa neden bu kadar korunsun?

İnternette izlediğim videolarda, 51. Bölge’nin sınırında bekleyenler var ve bazı noktalarda uzaylı gibi değişik şeyler yürüyor. Şahsen ben 51. Bölge’de uzaylıların olduğuna inanıyorum. Ama o videolarda sınırın yanlarından geçen değişik şeyler bana pek inandırıcı gelmedi. Tabi bu benim kararım kimine inandırıcı gelir kimine ise gelmez.

51. Bölgenin sınırı

İşte tam buradan sonra içeri girerseniz %1.000.000 vurulursunuz. Dünyanın en sıkı korunan yerlerinden sayılıyor.

İşte burası insanları 51. Bölge’de  uzaylıların olduğuna inandıran kısım. 51. Bölge’de çalışan bir amca, “Biz burada uzaylılarla yaşıyoruz” İfadesini kullanıyor.*

Bunlar dışında 51. Bölge’de var olan uzaylılara ait otopsi görüntüleri var. Bunların gerçek olup olmadığını tabi ki bilemem. Benim size önerim ise kendiniz videoları inceleyin ve kararınızı verin.

Kaynak: http://www.spaceexplorer.tv/2014/07/space-explorer-uzay-bilimleri-51-bolgenin-sirlari-burada-calisan-bob-lazar-in-itiraflari-belgesel-video-izle.html

(Visited 340 times, 1 visits today)