8A : İşte Sınıf Budur

A sınıfı deyince aklınıza sürekli çalışan öğrenciler geldiğini tahmin ediyorum aslında başarılı olsak da gerçekten de çok eğlenceli bir sınıfız. Bu yüzden size sınıfım hakkında bilgiler vermek ve arkadaşlarımı (A sınıfına gelip sınıf düşmüş olanlar da dahil) tanıtmak istedim.

Aslı 

Kendisinin en sevdiği renk turuncu ve bunu iyimserliği yansıttığı için seviyor. Gerçekten de iyi kalpli ve başkalarına önem veren bir insan. Ayrıca çok güzel çikolata ve kurabiye yapar. Dışa dönük, enerjik, iyimser ve pozitif bir insan. Kesinlikle sahip olduğum en iyi arkadaşlarımdan biri.

Işın

Genellikle sınavlarda ilk üç kişiden biri olarak onu görebilirsiniz. Asla ödevlerini aksatmamıştır. Yani yaptıysa da ben görmedim. Başarılı, zeki, arkadaş canlısı. Yani kısacası mükemmel bir dost. Ayrıca Barıç Arduç ile Elçin Sangu’nun büyük hayranı.

Bermina

O da Işın gibi genelde ilk üçte bulunur. Gerçekten de iyi bir mizah duygusuna ve enerjiye sahiptir. Ayrıca sır saklamayı bilen her daim güvenebileceğiniz biridir. Tıpkı benim ona güvendiğim gibi. Canım arkadaşım. Dolapların yanında oturmaktan bezmiş olsa da çok güzel taklit yapar. Muhteşem anekdotları vardır.

İlhami

Sınıfın komedyeni. Beden eğitimi dersinde onun olduğu takım kesinlikle kazanıyor eğer karşı takımda Sabiha yoksa. Ayrıca iyi bir masa tenisçi ve sportmen biri olduğunu söyleyebilirim.

Sabiha 

Onu pembe tokasından tanıyabilirsiniz. Asla çıkarmadığı o olağanüstü güçler veren tokadan. Aslında bu gerçekten de onu diğer insanlardan ayıran bir özellik. Sabiha gerçekten çok dürüst ve güvenilirdir. Ayrıca ne zaman bir sıkıntım olsa ona söyleyebilirim. Tek kelimeyle muhteşem bir dost.

Kibele 

Sanatçı, artist, yetenekli bu kelimeleri duyduğunuzda aklınıza Kibele gelsin. Haklı olanı savunmayı iyi bilen gerçekçi ama aynı zamanda da duygusal. Ayrıca muhteşem bir İngiliz aksanı var barışsever dostumun.

Metehan

Daima gülen ve Pewdiepie adındaki yabancı youtuberı takip eden Metehan , eğlenceli ve iyi  bir arkadaştır. Kendiyle barışık bir insandır. Ayrıca köpeği Badi gerçekten de çok şirin. Bu arada Metehan’ın 2 kardeşi var. Biri Atahan diğeri ise ikizi.

Tuğberk

Komik, neşeli tam olarak Çağatay Ulusoy. Aslında o tramvatik bir trafik kazası sonucunda yüz nakli ameliyatına girdi ve onun yüzünü şu an ki Çağatay Ulusoy ile değiştirdiler ama şu an ki Çağatay aslında çakma Çağatay. Yani gerçeği şu an bizim okulumuzda ondan fotoğraflı imza alabilirsiniz.

Zeynep Sıla

Çok kibar, nazik ve iyi kalplidir. Ama aynı zamanda da eğlenmeyi bilen ve enerjik bir insandır. Konuştuğunda çok tatlı olur çünkü dediğim gibi çok kibardır. O da Işın gibi Kiralık Aşk hayranıdır. Benim daima (Ceren ile birlikte) tikimle oynar.

Eylül

Biz sekizlerin tabiriyle EyLoL gerçekten de muhteşem bir arkadaş. Michael Jackson’ın tanıdığım en büyük hayranlarından biri. Sessiz ve sakin kişiliğiyle tanınır ve iyi bir dosttur kendisi.

Duru 

Dansçı ve esnek. Aynı zamanda eğlenceli. Duru ile gerçekten eğlenebilirsiniz. Tarih dersinde başarılı aslında tüm derslerde kendisini alkışlatmayı bilen bir kişidir.

Batu

Batu yine okula gelmedi. Gerçekten çok şaşırdım(!). Dönemin yarısı boyunca gelmeyen Batu esprili bir kişiliğe sahiptir ve iyi bir masa tenisçidir. O bir Trump hayranı.

İlkim 

Evet onu da listenin üstlerinde görürsünüz. İlk üçlerde falan. Kitap okumak onun en büyük hobisidir. Bunu sınıfa bir günlüğüne gelseniz fark edersiniz. Derslerde dersin düzenini asla bozmaz teneffüslerde ise gayet kibar ve eğlencelidir.

Dilara 

İlkim’in en yakın arkadaşıdır. O da kitap okumayı çok sever ayrıca yengesi çok güzel kurabiye yapıyor diyebilirim. Çok eğlenceli ve cana yakındır. Atletiktir ve sporla da arası iyidir diyebilirim.

Arca

Bilgisayar ve bilgisayar oyunlarıyla daha doğrusu teknolojik olan çoğu şeyde tecrübe sahibidir. O da sınıftaki çoğu kişi gibi komik ve eğlenceli. O da basketbolu iyi oynar.

Semina 

Gerçekten de çok atletik bir yapıya sahip bir dostum. Voleybolu çok iyi oynar. Komiktir, mutludur ve sakindir.

Ece

Gerçekten de sağlam bir dosttur kendisi. Yeri geldiğinde gülmeyi bilen yeri geldiğinde destekleyen. Ece’ye daima güvenebilirsiniz. Çok şirin hapşırır bu arada.

Sıla Fidan

O eşsiz bir Sıla. Ben ciddiyim gerçekten de karakter olarak çok sağlamdır kendisi. Fark ettiğim üzere ezber yeteneği de iyi. Voleybolu da çok güzel oynar.

Emirhan

Gözlemlerime dayanarak onun en iyi olduğu ders tarih diyebilirim. Sosyal biri ve geniş bir çevresi var.

Ali Sinan

Aslında çok gıcık biri gibi görünse de çok eğlenceli biri. Ben onun okulda bütün sekizlerle neredeyse anlaştığını görüyorum.

M. Kaan

Rekabetçi ve komik biri olan Kaan yeri geldiğinde gerçekten de çok ciddi olabiliyor. Squash , masa tenisi ve basketbol gibi sporları iyi oynadığını da biliyorum.

Bunları yazdıktan sonra sınıfımı ve okulumu ne kadar da çok sevdiğimi fark ettim. Umarım bir gün sizin de böyle harika ve muhteşem dostlarınız olur.

NOT: Kendim hakkında yazmamış olmamın nedeni dostlarıma bakarak benim kim olduğumu ve kişiliğimin nasıl olduğunu bulmanız içindir. Çünkü beni anlatan şey benim dostlarımdır.

Dostlar okyanusun dibinde, midyenin içindeki inciye benzerler, az bulundukları için çok değerlidirler. ( Cemile Eyrik )*

 Dostluk; Unutulmayacak kadar güzel ve sadece ender insanlar tarafından yaşanacak kadar özeldir. **

**http://www. neguzelsozler.com/guzel-sozler/dostluk-sozleri. html
*http://www. neguzelsozler.com/guzel-sozler/dostluk-sozleri. html

(Visited 619 times, 1 visits today)