Ben: Arif Berat Yalçınkaya

Merhaba;

Bu yazımda size kendimi tanıtacağım,beden ve kişisel özelliklerimi anlatacağım.

Adım Arif Berat Yalçınkaya,2008 yılında Ankara’da doğdum.1.37 cm boyunda,29 kilo ağırlığında,kahverengi saçlı,kahverengi gözlü,beyaz tenli,dokuz yaşında bir erkek çocuğum. En büyük özelliğim çok duygusal biri olmam.Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar

Dört kişilik çekirdek bir ailem var.Annemin adı Tülay, babamın adı Mesut. Birde çok sevdiğim dünyalar güzeli bir ablam var, adı Sude.Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, dondurma ve iç mekan

Ablam sekizinci sınıfa ben ise üçüncü sınıfa gidiyorum. Aynı okulda okuyoruz. Okulumda çok mutluyum, öğretmenimi ve arkadaşlarımı çok seviyorum. İleride hedefim bilgisayar programcısı olmak,bunun için çok çalışmam gerek.

Okul dışında komik kitaplar okumayı, sinemaya gitmeyi, basket ve futbol oynamayı, at binmeyi, ailemle pikniğe gitmeyi ve kuzenlerimle oyunlar oynamayı seviyorum. En çok annemle birlikte kitap okumaktan ve müzik dinlemekten zevk alıyorum.

Birde hayvanları çok seviyorum, en çokta kedi ve köpekleri, en büyük hayalim bir kedim yada köpeğim olması. Annem ve babamı ikna etmeye çalışıyorum ama apartmanda oturduğumuz için alamıyoruz. Daha önce denedik ama olmadı, köpeğimin adı Gölge idi, maalesef apartmanda oturduğumuz için bizimle çok kısa kalabildi.Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Hayatta en sevmediğim şey yalan söylenmesi ve haksızlık yapılması. Her zaman aileme de arkadaşlarıma da haksızlık yapmamaya ve yalan söylememeye özen gösteririm. Hata bile yapsam yalan söylemem, yaptığım şeyin sonuçlarına katlanır yine de doğruyu söylerim.

En çok biri beni dinlemediğinde üzülürüm. Beni birisi herhangi bir konuda suçlayıp karşılığında dinlemediğinde haksızlığa uğradığımı düşünür ve çok üzülürüm. Biri bana karşı hata yaptığında çok çabuk unuturum asla kin tutmam, çünkü her insan bilerek veya bilmeyerek hata yapabilir. Bende hata yaptıysam farkına vardığımda mutlaka özür dilerim.

Bende her çocuk gibi biraz duygusal, oyun oynamayı ve müzik dinlemeyi seven, zaman zaman hata yapabilen ailesini,öğretmenlerini ve arkadaşlarını seven mutlu bir çocuğum.

 

 

(Visited 247 times, 1 visits today)