Halo 5 Guardians

Son yıllarda devamlı olarak yeni oyun seçenekleri çıktığından herkese göre farklı seçenekler bulunmaktadır. Xbox One ile oynayabileceğiniz oyun seçenekleri arasında Halo 5 Guardians oyunu da yer alıyor. Yeni değişiklikleri ile gelen oyunda durdurulmaz bir güç ile galaksi tehdit altında. Master Chief kayıp ve bulunması için bu oyunda hazırlanan senaryoya uygun hareket etmeniz gerekiyor. İki oyuncu ile oynanabilecek olan bir oyun olarak Xbox One ile oynanabilir. Seçeceğiniz farklı karakterlere göre oyunda yer alabilir ve bu şekilde oyunu yeni galaksi de oynayabilirsiniz. Oyun etkileyici senaryosunu bir kitaptan alıyor. Farklı silah seçenekleri arasından seçin yaparak oyunun senaryosuna göre hareket ederek bu oyunu kazanabilirsiniz.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians

Galaksiyi tehdit eden durdurulamaz güce karşı gelmeniz ve oyunda buna karşı savaşmanız gerekiyor. Efsanevi serinin yeni bölümü olan bu bölümde diğer bölümlere oranla daha büyük sorunlara karşı savaşmanız gerektiğinden daha dikkatli hareket etmelisiniz. Oyunu istediğiniz de Xbox One ile oynamaya başlayabilir ve gerilimli oyunda sizlerde yerinizi alabilirsiniz. Büyük değişimi ile oyunu sevenlerin farklı bir senaryo ile karşılaşmasını sağlıyor. Oyunun yeni serisi aynı zamanda çoklu oyuncu ile oyunu oynamaya da imkan sağladığından bu şekilde daha fazla kişi ile oynanabilir. Yalnız oynamak isteyenler yalnız oynayabildiği gibi 4 kişilik bir grup ile de oyunda farklı karakterler ile oynanabilir.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians

Oyunda kullanılan silahlar bu zorlu görevde kazanmanızı sağlayacak tek takım arkadaşınız olacaktır. Bu sayede seçtiğiniz silahların etkisi de oyunda ilerlemenize yardımcı olacağından doğru şekilde seçimlerinizi yapmanız gerekir. Alınan puanlar silahların kilidini açarak bu şekilde kullanım hazır olmasını sağladığından daha fazla puan alınması ve ilerlenmesi gerekiyor. Zırhlar, duruşlar, araçlar, suikastlar, silahlar gibi pek çok farklı seçeneğin bulunduğu oyunun senaryosu de oldukça etkileyici ve sürükleyici olduğundan sıkılmadan uzun süre oynanabilecek bir seri ile karşı karşıyasınız. Seçtiğiniz karakter ile yaptığınız her maç sonucunda farklı oranlarda puan kazanabilirsiniz. Maçlar arena veya warzone da yapıldığından kazanmanız halinde kilitli olan silahların açılmasını sağlayacak olan puanları kazanabilir ve kullanabilirsiniz.

(Visited 114 times, 1 visits today)