Uzaylılar ve Bölge 51

Ben bu yazımda size Bölge 51’de görülen uzaylıları anlatacağım. Şimdiden hissediyorum ki uzaylı diye bir şey yok diyeceksiniz. Ama bu yazıyı okuyacak kişilerin fikri değişecek. İlk olarak Bölge 51 Türkiye’de değil ama ABD’de Las Vegas’ın 153 km Kuzeyinde Groom Gölü‘nün yakınında yaşayan kardeşlerimiz varsa şimdiden geçmiş olsun diyorum çünkü uzaylı kardeşlerimiz oraya gitmişler aynı zamanda Nevada test sahasında ve Nelis Kuvvetleri sahasında çalışan amcalara, teyzelere geçmiş olsun çünkü Bölge 51 sizden oluşuyor.

Bölge 51’de spekülasyon yapılmıştır bu spekülasyonlardan en ünlüsü uzaylılara yapılan otopsi. Bu otopsiler ise ufo kazası sonucu ortaya çıkan bir sürü uzaylı cesedi üzerinde yapılmıştı ve bu bilgiler ise yıllar sonra ortaya çıkmıştır. Amerika ise şu anda bile bir sürü bilgi saklıyor acaba bu bilgileri söyler mi? Söylemez mi? Bu soruyu hiçbir zaman açıklamayacağını söyleyen Amerika Başkanı çok kararlıydı. Bazı söylentiler ise bana ilginç geldi bunlardan bazıları ise Bölge 51 hava üssü değil ufo ve uzaylı inceleme yeri olduğu söyleniyor belki de gerçektir bunu bilemeyiz.

Şimdi bizim Bob Lazar amcamız burada çalışan bir işçiymiş uzaylılar gelince birkaç ay durup gitmiş ve gittikten sonra şöyle bir itirafta bulunmuş, eski olan SR71 casus uçağı ve hayalet uçak adlı F117 bulunduğunu söylemektedir. Aynı zamanda dokuz tane dünya dışı yuvarlak uzay aracını S4 adlı bölümde sakladıklarını söylüyor ve bu amca 4.5m yüksekliğinde 18m çapında bir uzay aracına bindiğini söylüyor. Bu ufolar ise 2 çeşittir bunlardan biri Amicron öteki ise Deltadır bu ufolar benzin ile değil atom sayısı 115 olan bir element ile çalışıyor ben bu yapıyı araştırdım ama hiçbir sonuca ulaşamadım.

Şimdi geldik asıl soruya bu uzaylılar nereden geldi? Bu sorunun cevabı Zeta 2 Retucu gezegeninden geliyorlar ben bu gezegenin isminden bile korktum, birçok insan uzaylıların Mars’tan geldiğini söylüyor ama gerçekte Zeta 2 Retucu gezegeninden geliyorlar. Uzaylı arkadaşlarımızın 1.5 m boyu, 30 kg ağırlığı, saçsız ve bademe benzeyen bir kafası, dilimlenmiş limona benzeyen bir gözleri bulunmaktadır. Dilimlenmiş limon hayli komik bir benzetme.

Yani şimdi biz de uzaylıyız sonuçta. Aramızdaki tek fark onların gezegenine ait bir atmosfer olmadığı için onlar bizden değişik görünüyorlar. Yani bence uzaylılar var bana inanmıyorsanız girin internete bakın. Zahmet edip yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

(Visited 185 times, 1 visits today)